برگزاری جلسه B2B با شرکت‌های روسی

هر روز شرکت‌های روسی بیشتری به تجارت و معامله با ایران علاقمند می‌شوند و جلسات B2B و Matchmaking بین شرکت‌های ایرانی و روسی رونق گرفته‌ است. در جلسات تجاری B2B دو طرف ایرانی و روسی به صورت حضوری یا به صورت آنلاین، پشت یک میز نشسته و به معرفی خود و محصولات و امکانات و درخواست‌های خود می‌پردازند.
اکسپوگراد به طور تخصصی جلسات تجاری B2B و Matchmaking بین طرف‌های ایرانی و روسیه ترتیب می‌دهد و صاحبان کسب و کار کمک می‌کند شرکای تجاری در دو کشور پیدا کنند. جلسات Matchmaking به نوعی خدمات بازاریابی است. شما نیازها و انتظارات خود را مطرح می‌کنید، ما شرکت های روسی علاقمند به همکاری با شما را پشت یک میز با شما می‌آوریم. هم به صورت آنلاین، هم به صورت حضوری.
برگزاری جلسه B2B با شرکت‌های روسی

برگزاری جلسه B2B با شرکت‌های روسی

برگزاری جلسه B2B با شرکت‌های روسی 1
مثال ساده شده آن این می‌شود که اکسپوگراد یک مکالمه گروهی واتساپی تصویری ترتیب می‌دهد با حضور شما و چند مشتری بالقوه روس خریدار محصولات شما و یک مترجم روسی و فارسی. ما به شما کمک می کنیم شرکت‌های روسی بالقوه که می‌توانند مشتری کالا یا خدمات شما باشند یا نیازهای تجاری شما را تامین کنند، در جلسه ای خصوصی یا گروهی حضور یابند و بدین ترتیب نقطه شروع آشنایی و آغاز یک تجارت موفق را رقم بزنید.