نمایشگاه آنلاین IranExport Russia 2024

همه صاحبان کسب و کار ایرانی می‌توانند به صورت کاملا رایگان در نمایشگاه آنلاین اکسپوگراد با عنوان IranExport Russia ۲۰۲۴ شرکت کنند و غرفه مجازی داشته باشند و بیزینس خود را به شرکت‌های روسی معرفی کنند.این نمایشگاه با همکاری چندین ارگان و سازمان روسی از جمله اتاق‌های بازرگانی استان‌های مختلف روسیه برگزار می‌شود و بازدید از آن با هماهنگی این ارگان‌ها در سطح بالایی خواهد بود.
به هر شرکت کننده در این نمایشگاه، یک غرفه مجازی اختصاص داده می‌شود که به شکل یک سایت اختصاصی است و شامل کاتالوگ و بروشور و کارت ویزیت و عکس و اطلاعات و توضیحات هر شرکت می‌شود.کاتالوگ هر شرکت در بانک کاتالوگ اکسپوگراد قرار می‌گیرد و توسط شرکت‌های روسی قابل جستجو خواهد بود.
نمایشگاه آنلاین ایران اکسپورت ۲۰۲۳ 1
علاوه بر این، هر شرکت کننده ایرانی می‌تواند یک ویدیوی سخنرانی در این نمایشگاه ارایه کند. در این ویدیو صاحبان کسب و کار به معرفی شرکت خود و بیان نظرات و ایده ها و پیشنهادهای خود می‌پردازند. حضور در این نمایشگاه که از خرداد ۱۴۰۳ خورشیدی آغاز شده و به مدت ۳ ماه ادامه دارد، کاملا رایگان و بدون هیچ پیش شرطی است. بدیهی است، تهیه متن و مطب به زبان روسی و ترجمه متن سخنرانی ویدیو برای غرفه مجازی، به عهده خود شرکت کنندگان است، هرچند که اکسپوگراد می‌تواند در زمینه ترجمه به زبان روسی هم به شما کمک کند.