یوگ آگرو، نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه

YugAgro

جزئیات رویداد

توضیحات رویداد

یوگ آگرو، مایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی

دسترسی سریع

YugAgro

درباره نمایشگاه بین‌المللی یوگ آگرو روسیه

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه (YugArgo) با حضور بیش از ۶۵۰ شرکت از ۳۵ کشور و ۱۷۰۰۰ بازدیدکننده از ۴۸ کشور مختلف جهان، بزرگ‌ترین نمایشگاه بین-المللی کشاورزی و دامپروری روسیه به شمار می‌رود.
این نمایشگاه بزرگ در شهر کراسنودار روسیه برگزار شده و طیف وسیعی از تجهیزات و محصولات را در زمینه تولید، فرآوری و ذخیره محصولات زراعی ارائه می‌کند.
بازدیدکنندگان نمایشگاه محصولات کشاورزی و دامپروری روسیه شامل کشاورزان، مدیران و کارمندان شرکت‌های تولید ماشین‌آلات کشاورزی و دامپروری و نمایندگانی از سازمان‌های دولتی و مؤسسات مالی هستند.
نمایشگاه کشاورزی کراسنادار روسیه فرصتی عالی برای تبلیغ محصولات شرکت‌ها در میان تعداد زیادی از مدیران و متخصصان شرکت‌های کشاورزی و صنعتی پیشرو در روسیه است.

نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه در کراسنودار فرصتی عالی برای صاحبان صنایع و متخصصان کشاورزی است تا بتوانند علاوه بر استفاده از فرصت‌های تجاری موجود در نمایشگاه با دستاورد‌ها و فناوری‌های جدید حوزه کشاورزی و دامپروری آشنا شوند.

بخش‌های یوگ آگرو، نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه، کراسنادار (YugArgo)

  •  ماشین‌آلات کشاورزی و قطعات یدکی
  •  بذر
  •  کود
  • محصولات کشاورزی
  •  تجهیزات آبیاری
  •  تجهیزات گلخانه‌ها
  •  تجهیزات نگهداری و فرآوری محصولات کشاورزی
  •  تجهیزات دامپروری، دامپزشکی و پرورش طیور

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه یوگ آگرو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، تجهیزات و محصولات کشاورزی روسیه