کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو، روسیه

MVC

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK251
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/10
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/12
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/22 تا 1403/01/24

توضیحات رویداد

کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو

دسترسی سریع

MVC

درباره کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو (MVC)

کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو، روسیه (MVC)، محلی برای گردهمایی متخصصان دامپزشکی از سراسر دنیا است که هر ساله در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو برگزار شده و متخصصان بسیاری را به خود جذب می‌کند‌. این کنگره را می‌توان از مهم‌ترین و معتبرترین کنگره‌های علمی در روسیه دانست‌.

دامپزشکان خبره‌ای از سراسر دنیا در کنگره دامپزشکان مسکو شرکت می‌کنند‌. با توجه به اینکه در این کنگره جدیدترین و مهم‌ترین پژوهش‌ها و یافته‌های دامپزشکی ارائه می‌شود شرکت در این کنگره موقعیت مناسبی برای همه فعالان حوزه دامپزشکی است.

بخش های کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو (MVC)

 • علوم دامپزشکی
 • بیماری‌های حیوانات خانگی
 • پرندگان
 • خزندگان
 • ماهی‌ها

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه MVC

تور نمایشگاهی کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان کنگره بین‌المللی دامپزشکان مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.