کریوژن اکسپو، نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو، روسیه

CRYOGEN-EXPO

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK201
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/10
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/12
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/06/20 تا 1403/06/22

توضیحات رویداد

کریوژن اکسپو، نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

دسترسی سریع

CRYOGEN-EXPO

درباره کریوژن اکسپو، نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

نمایشگاه گازهای صنعتی مسکو (Cryogen-Expo. Industrial Gases) از ۲۱ الی ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه گازهای صنعتی مسکو (Cryogen-Expo. Industrial Gases) بزرگترین و تخصصی ترین رویداد فناوری ها و تجهیزات دما پایین در جهان محسوب می شود.

این رویداد به شایستگی در تقویم نمایشگاه های بین المللی قرار دارد و مورد توجه نمایندگان گروه های علمی، مهندسین، تولیدکنندگان تجهیزات سرما و گازهای صنعتی است. دوره پیشین آن با حضور ٦٠ شرکت در مساحت ٢٤٠٠ مترمربع برگزار گردید. بیش از ١٩٠٠ متخصص از آن بازدید کردند که ٩٨٪‏ متخصصان رشته های مختلف بودند و در میان ایشان نمایندگان شرکت های متالورژی، ساخت ماشین آلات و نفت و گاز، مؤسسات تحقیقاتی، صنایع شیمیایی، غذایی، پزشکی، هوافضا، هسته ای، حمل و نقل، کشتی سازی، راه آهن، صنایع انرژی، جوشکاری و الکترونیک حضور داشتند.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه کریوژن اکسپو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی گازهای صنعتی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو کریوژن اکسپو ویدئو