کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو، روسیه

CabEx

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK353
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/03/19
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/03/21
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/12/29 تا 1403/01/02

توضیحات رویداد

کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو

دسترسی سریع

CabEx

درباره کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو (CabEx)

کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو (CabEx)، از کلیدی‌ترین رویداد‌های صنعتی روسیه محسوب می‌شود.
حضور بیش از ۱۰۰ تأمین‌کننده و تولید‌کننده‌ی کابل، سیم، لوازم جانبی و تجهیزات و محصولات الکتریکی در نمایشگاه کابل و سیم مسکو (CabEx) دلیلی بر اهمیت این رویداد صنعتی-تجاری است.
در نمایشگاه کابل و سیم مسکو روسیه پیشروان و تولیدکنندگان بازار کابل و سیم گرد هم می‌آیند تا آخرین محصولات خود را برای استفاده در صنایعی همچون ارتباطات و مخابرات، نفت و گاز، معدن، مکانیک و… ارائه دهند.

شرکت در نمایشگاه کابل و سیم مسکو روسیه به شرکت‌کنندگان امکان یافتن مشتریان و شرکای تجاری جدید، عقد قرارداد‌های پر سود و اطلاع از آخرین پیشرفت‌های صنعت کابل و سیم را می‌دهد و با توجه به فضای حرفه‌ای و تخصصی که دارد شرکت در آن به تمامی شرکت‌های فعال در زمینه کابل و سیم توصیه می‌شود.

بخش های کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو (CabEx)

 • کابل و سیم
 • مواد اولیه تولید کابل و سیم
 • تجهیزات تولید کابل و سیم
 • تجهیزات و تأسیسات برقی
 • الکترونیک قدرت

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه CabEx

تور نمایشگاهی کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو کابکس، نمایشگاه بین‌المللی سیم و کابل و تجهیزات و مواد تولید کابل مسکو، روسیه 9