نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو، روسیه

MITT

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK349
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/03/19
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/03/21
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/12/29 تا 1403/01/02

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو

دسترسی سریع

MITT

درباره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو (MITT)

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو (MITT) بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی کشور روسیه در میان نمایشگاه‌های مربوط به گردشگری و اوقات فراغت و یکی از پنج نمایشگاه بزرگ گردشگری در جهان است.
نمایشگاه گردشگری و صنعت هتلداری مسکو روسیه (MITT) یک پلتفرم تجاری بین‌المللی برای شرکت‌های مسافرتی از سراسر جهان است. شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه این فرصت را دارند که با نمایندگان انجمنهای گردشگری جهان ملاقات کنند، مشتریان و شرکای تجاری جدید پیدا کنند و با آخرین پیشرفت‌های صنعت هتلداری در جهان آشنا شوند.

شرکت در نمایشگاه گردشگری مسکو روسیه با توجه به وسعت و تعداد زیاد بازدیدکننده فرصت مناسبی برای شرکت‌های تازه تأسیس و نوپایی‌ست که می‌خواهند برند خود را در بازار‌های جهانی معرفی کنند و همچنین شرکت‌های با سابقه‌ای که قصد رقابت در فضایی حرفه‌ای را دارند.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو (MITT)

 • دفاتر ملی گردشگری
 • ادارات منطقه‌ای
 • آژانس‌های مسافرتی
 • هتل‌ها و سایر امکانات اقامتی
 • شرکت‌های هواپیمایی و حمل و نقل
 • سیستم‌های رزرو آنلاین
 • شرکت‌های بیمه
 • مراکز و کلینیک‌های پزشکی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه MITT

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنعت هتلداری مسکو، روسیه 9