نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو، روسیه

ChemiCos Industry

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK372
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/03/27
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/03/29
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/08 تا 1403/01/10

توضیحات رویداد

نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو

دسترسی سریع

ChemiCos Industry

درباره نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو، روسیه (ChemiCos Industry)

نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو روسیه (ChemiCos Industry) رویدادی سالیانه و مهم در زمینه صنعت پلیمر و مواد خام شیمیایی است که نقش بسزایی را در ایجاد روابط تجاری میان شرکت‌های فعال در این زمینه و توسعه صنعت پلیمر و مواد اولیه شیمیایی، ایفا می‌کند.
چنانچه در زمینه پلیمر و مواد خام شیمیایی، تجهیزات و مواد اولیه عطرسازی، لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت دارید نمایشگاه پلیمر مسکو می‌تواند فرصتی مناسب برای دیده شدن برند شما باشد.
هدف از برگزاری نمایشگاه مواد خام شیمیایی روسیه ارائه باکیفیت‌ترین محصولات شیمیایی و پلیمر، ایجاد بستری مناسب برای رقابت سالم فعالان صنعت مواد خام شیمیایی، افزایش فروش شرکت‌کنندگان و کمک به شکل‌گیری شراکت‌ها و قراردادهای پر سود است که در نهایت به پیشرفت این صنعت می‌انجامد.
بازدیدکنندگان از نمایشگاه پلیمر روسیه که به طور عمده مدیران شرکت‌ها هستند می‌توانند طی بازدید از این نمایشگاه، انتخاب خود را از میان طیف وسیعی از محصولات انجام داده و در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنند. همین مسئله در کنار عوامل دیگری همچون کیفیت بالای محصولات ارائه شده و فضای کاملا حرفه‌ای و تخصصی نمایشگاه باعث استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان از این نمایشگاه شده است.
تعداد بالای بازدیدکنندگان نمایشگاه پلیمر مسکو باعث درخشیدن نام تجاری شما در سطح بین‌المللی شده و شانس شما را برای عقد قراردادهای تجاری با سوددهی بالا افزایش می‌دهد.

از دیگر مزایای شرکت در نمایشگاه پلیمر روسیه اطلاع یافتن از آخرین پیشرفت‌ها، فناوری‌ها و تکنولوژی‌های صنعت محصولات شیمیایی است که با توجه به اهمیت فراوان دانش بروز در این صنعت، از نقاط قوت این نمایشگاه محسوب می‌شود و به پیشرفت دانش فنی شرکت‌ها کمک شایانی می‌کند.

بخش های نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو، روسیه (ChemiCos Industry)

 • مواد اولیه و خام
 • انواع پلیمر
 • تجهیزات و مواد اولیه عطرسازی، آرایشی، بهداشتی و دارویی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه ChemiCos Industry

تور نمایشگاهی نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه پلیمر و مواد خام شیمیایی مسکو، روسیه 2