نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو، روسیه

WASMA

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK304
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/03/19
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/03/21
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/12/29 تا 1403/01/02

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو

دسترسی سریع

WASMA

درباره نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو (WASMA)

نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو (WASMA) یک پلتفرم مؤثر برای نمایش تجهیزات و فناوری‌های تصفیه آب، بازیافت و دفع زباله است.
هر ساله شرکت‌های متعددی از سراسر جهان در نمایشگاه مدیریت پسماند مسکو روسیه شرکت کرده و تجهیزات جمع‌آوری، حمل و نقل، پردازش و دفع زباله و تجهیزات و فناوری‌های تصفیه آب را ارائه می‌-کنند.

شرکت در نمایشگاه تصفیه فاضلاب مسکو روسیه مزایای بسیاری برای شرکت‌کنندگان دارد. از جمله این مزایا می‌توان به اطلاع از پیشرفته و بروزترین فناوری‌های مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب در بازار‌های استاندارد جهانی اشاره کرد. این مسأله کمک شایانی به پیشرفت فناوری تصفیه فاضلاب و مدیریت پسماند می‌کند.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو (WASMA)

 • تجهیزات تفکیک، پردازش و دفع زباله­
 • ماشین ­آلات و تجهیزات جمع­ آوری و حمل و نقل مواد زباله
 • تجهیزات تصفیه فاضلاب

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه WASMA

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه بین‌المللی مدیریت پسماند و تصفیه فاضلاب مسکو، روسیه 3