نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی و فناوری‌های تبلیغات مسکو، روسیه

IPSA & PSI Russia

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK190
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/17
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/18
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/06/27 تا 1403/06/28

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی و فناوری‌های تبلیغات مسکو

دسترسی سریع

IPSA & PSI Russia

درباره نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی و فناوری‌های تبلیغات، مسکو، روسیه

نمایشگاه بین المللی صنایع تبلیغاتی، هدایا و سوغات IPSA و PSI روسیه تخصصی ترین نمایشگاه B2B سوغات و کالاهای تبلیغاتی، کالاها و خدمات برای ارتقای برند و مکان ملاقات تامین‌کنندگان و تولید‌کنندگان محصولات و خدمات تبلیغاتی و همچنین نمایندگان آژانس های تبلیغاتی، مشتریان شرکتی و توزیع‌کنندگان است.
برای تبادل اطلاعات شخصی با همکاران و شرکای خود ملاقات کنید. ببینید چه چیزی در بازار تغییر کرده است. سوغاتی‌های تجاری را انتخاب کنید که به شما در حفظ روابط خود با مشتریان در این دوران سخت کمک می‌کند.

نمایشگاه محصولات تبلیغاتی IPSA، ایده‌هایی از بهترین هدایای تبلیغاتی روز را به بازدیدکنندگانش ارائه می‌دهد.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بین‌المللی محصولات و هدایای تبلیغاتی ویدئو