نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه

MedSoft

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK258
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/03
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/05
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/15 تا 1403/01/17

توضیحات رویداد

نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو

دسترسی سریع

MedSoft

درباره نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft) از مهم‌ترین و بزرگترین نمایشگاه‌های بهداشت دیجیتال در مسکو روسیه است که هر ساله در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو برگزار می‌شود.
بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر جهان در نمایشگاه بهداشت دیجیتال مسکو بازدید می‌کنند و شرکت‌های زیادی نیز اقدام به رزرو غرفه در این رویداد سالیانه و بین‌المللی می‌نمایند.
کیفیت بالا و تنوع محصولاتی که در نمایشگاه بهداشت دیجیتال روسیه ارائه می‌شوند موجب استقبال گسترده‌ی بازدیدکنندگان از این نمایشگاه شده است. چرا که فضای تخصصی نمایشگاه و طیف گسترده محصولات باعث صرفه‌جویی در وقت و انرژی مشتریان می‌شود.
از طرفی نمایشگاه بهداشت دیجیتال مسکو روسیه با فراهم آوردن فضایی تخصصی و حرفه‌ای برای رقابت سالم فعالان بهداشت دیجیتال، افزایش فروش و سود شرکت‌کنندگان و کمک به ایجاد شراکت‌ها و همکاری‌های جدید توجه شرکت‌های زیادی را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند‌.
یکی از مهم‌ترین مزایای شرکت در نمایشگاه بهداشت دیجیتال روسیه، اطلاع یافتن از آخرین فناوری‌ها و اطلاعات بهداشت دیجیتال است که کمک شایانی به ارتقای دانش فنی شرکت‌کنندگان می‌کند.

بنابراین اگر در زمینه بهداشت دیجیتال، سیستم‌های کامپیوتری تحقیق و تشخیص، معاینات انبوه، داروسازی و دندانپزشکی فعالیت دارید شرکت در نمایشگاه بهداشت دیجیتال روسیه فرصت تجاری بسیار مناسبی برای شما است.

بخش های نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

 • سیستم‌های کامپیوتری تحقیق و تشخیص (تشخیص عملکردی و تشعشعی، تست‌های آزمایشگاهی و‌‌‌غیره)
 • سیستم‌های کامپیوتری معاینات انبوه
 • سیستم‌های کامپیوتری داروسازی
 • سیستم‌های کامپیوتری دندانپزشکی
 • سیستم‌های مدیریتی برای فعالیت موسسات پزشکی و مراقبت‌های بهداشتی
 • سیستم‌های کامپیوتری بیمه سلامت
 • سیستم‌های پزشکی از راه دور

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه MedSoft

تور نمایشگاهی نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه و نشست بین‌المللی بهداشت دیجیتال مسکو، روسیه (MedSoft)

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.