نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی، منسوجات بی‌بافت، تولید منسوجات و تجهیزات مربوطه مسکو، روسیه

TechnoTextil RUSSIA

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK192
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/03
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/05
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/06/13 تا 1403/06/15

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی، منسوجات بی‌بافت، تولید منسوجات و تجهیزات مربوطه مسکو

دسترسی سریع

TechnoTextil RUSSIA

درباره نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی، منسوجات بی‌بافت، تولید منسوجات و تجهیزات مربوطه، مسکو، روسیه

نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو (Techtextil Russia) از ۱۴ الی ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو (Techtextil Russia) تنها نمایشگاه تجاری اختصاصی برای منسوجات صنعتی، منسوجات نبافته و لباس های محافظ در روسیه و کشورهای مستقل همسود (CIS) محسوب می شود.

نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو بیش از یک نمایشگاه است – این رویداد راهکاری تجاری برای کل صنعت نساجی به شمار می آید. رمز موفقیت نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو، فراگیر کردن محصولات و حوزه های کاربردی است. این نمایشگاه تکنولوژی هائی برای کل زنجیره تولید پارچه را دور هم جمع می کند: از انتخاب مواد خام و تجهیزات تا پارچه های تزئینی برای هر بخش از این صنعت. نمایشگاه منسوجات صنعتی مسکو به تجار، ارائه دهندگان خدمات و توزیع کنندگان در زمینه منسوجات، لباس های نبافته، لباس های محافظ و بخش های پوشاک خوش آمد می گوید. مدیران عامل، سرپرست ها، مهندسان، متخصصان و کارآفرینان در زمینه صنعت منسوجات از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد .

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه بین‌المللی منسوجات فنی