نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی مسکو، روسیه

WasteTech

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK196
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/10
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/12
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/06/20 تا 1403/06/22

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی، اکولوژی و انرژی های تجدیدپذیر مسکو

دسترسی سریع

WasteTech

درباره نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی، اکولوژی و انرژی های تجدیدپذیر، مسکو، روسیه

نمایشگاه زیست محیطی WasteTech در مسکو که در اصل به زباله های جامد اختصاص داشت، به مهم ترین انجمن صنعتی در روسیه و کشورهای CIS تبدیل شده است. موضوع این رویداد شامل موضوعات مدیریت پسماند، انرژی های تجدیدپذیر و فناوری های زیست محیطی است. ساخت و ساز سبز، تمیز کردن و باغبانی مناطق شهری، ایمنی در کار، موضوعات جاری دنیای مدرن که در برنامه تجاری WasteTech نشان داده شده است.

نمایشگاه بین‌المللی فناوری حفاظت از محیط‌ زیست، تامین آب و تصفیه IE Expo متخصصان صنعت را در شانگهای گرد هم می‌آورد. از جمله موضوعات اصلی بزرگترین رویداد زیست محیطی در آسیا، تصفیه آب از جمله فاضلاب، کنترل آلودگی هوا، احیای خاک و بازیافت زباله است.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، فناوری های زیست محیطی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.