نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو، روسیه

Dreams by CPM Body & Beach. Spring

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK254
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/02/19
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/02/22
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/11/30 تا 1402/12/03

توضیحات رویداد

نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

دسترسی سریع

Dreams by CPM Body & Beach. Spring

درباره نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو (Dreams by CPM Body & Beach. Spring)

در نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک – لباس زیر، بیکینی و لباس خانه، مسکو، روسیه (Dreams by CPM Body & Beach. Spring) طیف وسیعی از محصولات دنیای مد ارائه می‌شود. از جمله محصولات این نمایشگاه می‌توان به لباس زنانه، لباس مردانه، لباس بچگانه، لباس زیر، لباس ورزشی واکسسوری اشاره کرد.
شرکت در نمایشگاه لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو (CPM)، با توجه به حجم بالای بازدیدکنندگان آن از سرتاسر دنیا به بیشتر درخشیدن برند‌های شرکت‌کننده در بازار‌های بین‌المللی کمک شایانی می‌کند. غرفه‌های انحصاری که از سوی برگزارکننده نمایشگاه لباس زیر و بیکینی روسیه برای شرکت‌ها طراحی می‌شود نیز به این مسأله کمک می‌کند.
از جمله مزایای دیگر شرکت در نمایشگاه لباس زیر و لباس خانه روسیه یافتن شرکا و مشتریان جدید، افزایش فروش و توسعه روابط بین‌المللی هستند.

بخش‌های نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو (Dreams by CPM Body & Beach. Spring)

 • لباس مردانه، زنانه و بچگانه
 • لباس زیر زنانه و مردانه
 • بیکینی
 • لباس ورزشی
 • اکسسوری

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک، لباس زیر، بیکینی و لباس خانه مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.