نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو، روسیه

InterCHARM

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK224
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/10/09
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/10/12
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/07/18 تا 1403/07/21

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

دسترسی سریع

InterCHARM

درباره نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو، روسیه

نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو، روسیه (InterCHARM) از بزرگترین تجمعات مربوط به عطر و لوازم آرایشی است که هر ساله در مرکز نمایشگاه‌های مسکو برگزار می‌شود.
نمایشگاه عطر و لوازم آرایشی مسکو مکانی برای گردهمایی متخصصان صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی عطر است که بازدیدکنندگان بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند.
تعداد بالای بازدیدکنندگان که بخش اعظم آن را نمایندگان شرکت‌ها تشکیل می‌دهند باعث شده نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی مسکو روسیه مکانی مناسب برای ارائه برند تجاری شرکت‌ها در بازار‌های استاندارد جهانی باشد.

نمایشگاه عطر مسکو روسیه رویدادی تخصصی و حرف‌های برای دریافت آخرین فناوری‌ها و اطلاعات صنعت عطر و لوازم آرایشی بهداشتی است که به ارتقای دانش فنی شرکتکنندگان و افزایش فروش آن‌ها میانجامد.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

 • اپیلاسیون
 • لوازم آرایشی و بعداشتی
 • خود مراقبتی
 • عطر و ادکلن 
 • خوشبوکننده هوا 
 • رایحه درمانی 
 • مراقبت از پوست
 • بسته بندی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بین‌المللی عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مسکو 22