نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو، روسیه

Hunting and Fishing in Russia, Spring

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK193
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/02/29
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/03/03
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/12/10 تا 1402/12/13

توضیحات رویداد

نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

دسترسی سریع

Hunting and Fishing in Russia

درباره نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

شکار و ماهیگیری در روسیه یکی از بزرگترین و پیشروترین نمایشگاه های شکار و ماهیگیری در جهان است. اولین بار این نمایشگاه در سال 1996در مسکو، طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مرتبط با شکار، ماهیگیری و فعالیت های خارج از منزل را ارائه می دهد.
در این نمایشگاه، شرکت های تخصصی در زمینه ماهیگیری و شکار حضور دارند. شرکت در نمایشگاه به تقویت ارتباطات تجاری با مقامات دولتی، انجمن های عمومی و شرکت های تجاری کمک می کند، ارتقاء به بازارهای تجاری جدید را تسهیل می کند و شرکای تجاری پیدا می کند. انجمن تجاری، نشست ها، سمینارها، ارائه ها و مسابقات در طول نمایشگاه برگزار می شود.

با در نظر گرفتن علاقه زیاد روس ها به شکار و ماهیگیری،تعداد زیادی از بازدیدکنندگان از سراسرجهان در این نمایشگاه شرکت می کنند. طیف گسترده ای از وسایل و تجهیزات ماهیگیری، پوشاک و لوازم جانبی، سلاح های شکار، ابزار و مکان یاب، وسایل نقلیه برای شکار و ماهیگیری، و پیشنهادات توریستی برای همه سلیقه ها وجود دارد. غرفه داران تولید کنندگان و تامین کنندگان کالاهای شکار و ماهیگیری، پوشاک و تجهیزات فضای باز روسی و خارجی هستند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه متخصصانی از شرکت های بازرگانی، تولیدکنندگان و طرفداران فعالیت های فضای باز هستند.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه پاییزه شکار و ماهیگیری

تور نمایشگاهی نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بهاره شکار و ماهیگیری، سفرهای ماجراجویانه مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.