نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار، روسیه

Vinorus.Vinotech

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  KRR113
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expograd
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/23
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/26
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/02/04 تا 1403/02/07

توضیحات رویداد

نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار

دسترسی سریع

Vinorus.Vinotech

درباره نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار، روسیه (Vinorus.Vinotech)

نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار، روسیه (Vinorus. Vinotech) یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های مربوط به مشروبات الکلی در روسیه است.
طیف وسیعی از محصولات، در نمایشگاه شراب‌سازی کراسنودار ارائه می‌شوند. از محصولات و فناوری کشت انگور و تولید شراب گرفته تا محصول نهایی.
نمایشگاه شراب‌سازی کراسنادار روسیه با گرد هم آوردن تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان تجهیزات تولید مشروبات الکلی، فناوری کشت انگور و… فضایی تخصصی برای فعالان این حوزه فراهم کرده است.
بیش از ۶۰ شرکت از مناطق مختلف روسیه و کشور‌هایی همچون فرانسه و رومانی در نمایشگاه نوشیدنی‌های الکلی کراسنادار روسیه اقدام به رزرو غرفه خواهند کرد و بهترین و مرغوب‌ترین محصولات خود را ارائه خواهند داد.
این نمایشگاه سالانه تعداد زیادی بازدیدکننده را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند. دلیل تعداد بالای بازدیدکنندگان را می‌توان تنوع محصولات و پوشش دادن تمام نیاز‌های مخاطبان بازار و همچنین کیفیت بالای محصولات دانست. بازدید از نمایشگاه به بازدیدکنندگان امکان آشنایی با طیف گسترده‌ای از مشروبات الکلی در مدت‌زمان کوتاه و تجربه مناسب‌ترین شرایط برای خرید را فراهم می‌کند‌.

شرکت در نمایشگاه شراب و شراب‌سازی روسیه به شرکت‌هایی که قصد گسترش جغرافیای فروش، ارائه آخرین و بهترین محصولات، اطلاع از آخرین فناوری‌ها و اطلاعات مربوطه و افزایش حجم فروششان را دارند توصیه می‌شود.

بخش های نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار، روسیه (Vinorus.Vinotech)

 • انواع شراب و نوشیدنی الکلی
 • تجهیزات تولید شراب
 • نهال انگور
 • تجهیزات کشت انگور
 • بطری دست‌ساز شراب
 • کابینت‌های نگهداری شراب

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه Vinorus.Vinotech

تور نمایشگاهی نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه شراب، نوشیدنی های الکلی و ملزومات شراب سازی کراسنادار، روسیه 6