نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو، روسیه

Stylish Home. Objects & Tableware. Spring

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK325
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/03/27
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/03/29
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/08 تا 1403/01/10

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو

دسترسی سریع

Stylish Home. Objects & Tableware. Spring

درباره نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو (Stylish Home. Objects & Tableware. Spring)

نمایشگاه بهاره تخصصی بین‌المللی دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو، روسیه (Stylish Home. Objects & Tableware. Spring) از مهم‌ترین رویداد‌های مربوط به دکوراسیون داخلی در روسیه است که هر ساله در مرکز نمایشگاه‌های مسکو برگزار شده و با استقبال گسترده بازدیدکنندگان از سراسر دنیا مواجه می‌شود‌.
شرکت‌کنندگان نمایشگاه بهاره دکوراسیون داخلی و نورپردازی مسکو فعالان حوزه دکوراسیون داخلی، ظروف آشپزخانه، محصولات روشنایی، منسوجات و روتختی، مبلمان، فرش و عتیقه‌جات، پارکت، کاشی و کاغذ دیواری از روسیه و سایر کشورهای جهان هستند که در فضایی تخصصی به رقابت می‌پردازند.
از مزیت‌های شرکت در نمایشگاه نورپردازی و دکوراسیون داخلی روسیه برای شرکت‌کنندگان می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد. از جمله این موارد یافتن مشتریان و شرکای تجاری جدید، افزایش فروش، گسترش روابط بین‌الملل، رقابت در بازارهای استاندارد جهانی، اطلاع از آخرین محصولات و فناوری‌های حوزه دکوراسیون داخلی و… هستند.
تنوع و کیفیت بی‌نظیر محصولات ارائه شده در نمایشگاه منسوجات و دکوراسیون داخلی مسکو باعث شده بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر جهان از آن بازدید کنند‌‌. به همین دلیل این رویداد سالیانه موقعیتی مناسب برای درخشیدن نام تجاری شرکت‌ها در بازارهای استاندارد جهانی به شمار می‌رود.‌

اگر در زمینه دکوراسیون داخلی، منسوجات، لوازم روشنایی و سایر بخش‌های نمایشگاه دکوراسیون داخلی مسکو روسیه فعالیت دارید شرکت در این نمایشگاه کمک شایانی به پیشرفت و گسترش روابط تجاری بین‌المللی شما می‌کند‌. چرا که با فراهم کردن زمینه قراردادهای تجاری و شراکت‌های پرسود، فروش شما را افزایش می‌دهد.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو (Stylish Home. Objects & Tableware. Spring)

 • لوازم غذاخوری لوکس: میز ناهار خوری، لیوان، کارد و چنگال، تزئینات و دکوراسیون میز
 • ظروف و لوازم آشپزخانه
 • دکوراسیون داخلی: مجسمه، لوازم تزئینی، آینه، تابلو و…
 • محصولات روشنایی
 • منسوجات و روتختی
 • مبلمان
 • دسته‌گل، سبد گل و…
 • فرش و عتیقه‌جات
 • پارکت، کاشی، کاغذ دیواری

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه Stylish Home. Objects & Tableware. Spring

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه بین‌المللی بهاره دکوراسیون داخلی، نورپردازی و منسوجات مسکو، روسیه 3