نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ، روسیه

Design & Decor

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  SPB135
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expoforum
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/16
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/18
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/28 تا 1403/01/30

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ

دسترسی سریع

Design & Decor

درباره نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ، روسیه (Design & Decor)

نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ، روسیه (Design & Decor) بزرگترین نمایشگاه در منطقه شمال غربی روسیه است. این نمایشگاه یک پلتفرم مؤثر و پیشرو برای تبادل تجربیات و توسعه ارتباطات تجاری میان فعالان حوزه طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی است.
نمایشگاه طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ روسیه تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان وسایل دکوراسیون داخلی را از سراسر جهان گرد هم آورده و فضایی تخصصی برای گفت و گو میان متخصصان ایجاد می‌کند‌.
هدف از برگزاری نمایشگاه طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ روسیه ارائه جدیدترین محصولات و فناوری‌های حوزه دکوراسیون داخلی است. بنابراین شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه می‌توانند از آخرین و بروزترین محصولات این حوزه در بازار‌های جهانی اطلاع پیدا کنند‌.
کیفیت بالا و نوآوری محصولات ارائه شده در کنار تنوع بالا باعث شده بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر جهان جذب نمایشگاه طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ روسیه شوند‌. بالا بودن تعداد بازدیدکنندگان که عده کثیری از آن‌ها نمایندگان و مدیر عاملان شرکت‌ها هستند این رویداد را به فرصت مهمی برای نمایش توانایی‌ها و درخشیدن نام تجاری شرکت‌ها تبدیل می‌کند.

چنانچه قصد یافتن مشتریان و شرکای تجاری جدید، افزایش فروش، عقد قرارداد‌های تجاری پر سود، گسترش جغرافیای فروش و روابط بین‌المللی شرکت خود را دارید نمایشگاه دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ فرصت مناسبی برای پیشرفت شما خواهد بود‌.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ، روسیه (Design & Decor)

 • پوشش‌های تزئینی: رنگ و گچ و کاغذ دیواری
 • درب و یراق‌آلات
 • پوشش کف
 • سرامیک و لوازم بهداشتی و شیرآلات
 • سنگ ساختمان طبیعی و مصنوعی
 • روشنایی و لوستر و نور داخلی
 • مبل و مبلمان
 • منسوجات تزئینی: پرده، قرنیز

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه Design & Decor

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی طراحی و وسایل دکوراسیون داخلی سنت پترزبورگ

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.