نمایشگاه خودروهای برقی مسکو، روسیه

EDrive

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK374
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/05
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/07
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/17 تا 1403/01/19

توضیحات رویداد

نمایشگاه خودروهای برقی مسکو

دسترسی سریع

EDrive

درباره نمایشگاه خودروهای برقی مسکو، روسیه (EDrive)

نمایشگاه خودرو‌های برقی مسکو، روسیه (EDrive) از مهم‌ترین نمایشگاه‌های مربوط به خودرو‌های برقی در روسیه و سایر مناطق اروپا است‌. این نمایشگاه طیف وسیعی از خودرو‌های برقی، دوچرخه‌های برقی، موتورسیکلت برقی، اسکوتر برقی و‌… را پوشش می‌دهد.
نمایشگاه خودرو برقی مسکو روسیه سالانه تعداد زیادی از مخاطبان بازار خودرو‌های برقی را به خود جذب می‌کند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه معمولاً نمایندگان و مدیران ارشد شرکت‌ها هستند.
دلیل استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه خودرو‌های برقی روسیه را می‌توان متنوع بودن محصولات، پوشش دادن طیف وسیعی از نیاز‌های بازدیدکنندگان و کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده دانست.
شرکت در نمایشگاه خودرو‌های برقی مسکو روسیه به شرکت‌کنندگان امکان یافتن مشتریان و شرکای تجاری جدید، افزایش حجم فروش، گسترش جغرافیای فروش و توسعه روابط بین‌المللی اشاره کرد.

با توجه به تعداد زیاد بازدیدکنندگان از نمایشگاه خودرو‌های برقی مسکو روسیه، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای نمایش توانایی‌ها و جدیدترین محصولات شرکت‌ها است. همچنین این نمایشگاه با فراهم کردن بستری حرفه‌ای و تخصصی امکان دیده شدن نام تجاری در بازار‌های بین‌المللی را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند. همه این موارد این نمایشگاه را به یک فرصت تجاری استثنایی برای فعالان صنعت خودرو‌های برقی تبدیل می‌کند.

بخش های نمایشگاه خودروهای برقی مسکو، روسیه (EDrive)

 • ماشین‌های برقی
 • دوچرخه‌های برقی
 • موتورسیکلت برقی
 • اسکوتر برقی
 • قایق برقی
 • تمامی وسایل نقلیه برقی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه EDrive

تور نمایشگاهی نمایشگاه خودروهای برقی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه خودروهای برقی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه خودروهای برقی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه خودروهای برقی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه خودروهای برقی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه خودروهای برقی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه خودروهای برقی مسکو، روسیه