پارک زو، نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو، روسیه

ParkZoo

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK209
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/25
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/27
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/07/04 تا 1403/07/06

توضیحات رویداد

پارک زو، نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو

دسترسی سریع

ParkZoo

درباره پارک زو، نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو، روسیه

این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاهی روسی ARTIS EXPO و شرکت خدمات اطلاعات صنعت حیوانات خانگی روسی ZOOINFORM برگزار می شود. اولین جلسه در نوامبر 2011 با موفقیت برگزار شد و ده جلسه با موفقیت برگزار شد. به جز تاثیر اپیدمی در 20 و 21، نرخ رشد سالانه حدود 20 درصد است. در حال حاضر، این نمایشگاه به بزرگترین تجارت حرفه ای محصولات آکواریوم حیوانات خانگی در روسیه تبدیل شده است.

سال گذشته، 179 غرفه‌دار از 9 کشور و منطقه، بیش از 300 برند در همان صحنه و حدود 7800 تماشاگر حرفه‌ای حضور داشتند. این نمایشگاه با هدف عمده فروشان و خرده فروشان محصولات حیوانات خانگی و آکواریومی از کشور و جهان و همچنین برگزاری تالارها و دوره های آموزشی مربوطه برگزار می شود. مسکو مرکز سیاسی و اقتصادی روسیه است و برگزاری نمایشگاه‌ها در اینجا مطمئناً خریداران گران‌قیمت بیشتری را جذب می‌کند.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه پارک زو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی صنعت حیوانات خانگی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.