نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو، روسیه

RUSWELD

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK221
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/09
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/12
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/06/19 تا 1403/06/22

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

دسترسی سریع

RUSWELD

درباره نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش، مسکو، روسیه

می توان نمایشگاه بین المللی جوش و برش، مواد، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های جوش و برش در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه جوش و برش است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.
نمایشگاه بین المللی جوش و برش، مواد، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد جوش و برش جهان است.
نمایشگاه بین المللی جوش و برش، مواد، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی جوش و برش با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای جوش و برش است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات جوش و برش را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت جوش و برش را می دهد.
شرکت در نمایشگاه بین المللی جوش و برش، مواد، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو به کسب و کار شما این امکان را می دهد که فروش خود را افزایش دهید و خود را به عنوان یک شرکت موفق نشان دهیدو همچنین می توانید:
 • محدوده فروش خود را گسترش دهید
 • تجهیزات جوش و برش را در غرفه به نمایش بگذارید
 • بستن معامله، امضای قرارداد
 • در مورد مشتریان و انتظارات آنها بیشتر بدانید
 • دریافت بازخورد فوری در مورد محصولات و پاسخ به فعالیت های شرکت شما
 • ایجاد و گسترش پایگاه داده
 • بررسی بازار و رقابت، ارزیابی پتانسیل بازاریابی شرکت
 • با نوآوری ها و فناوری های جدید همراه باشید
 • موقعیت خود را در بازار حفظ کنید
 • تصویر مثبتی از شرکت خود ایجاد کنید
 • افزایش علاقه به رسانه ها

چرا باید در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش، مسکو، روسیه  شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی جوش و برش، مواد، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی جوش و برش، مواد، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو مراجعه می کنند.
یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن جوش و برش روسیه در این نمایشگاه است انجمن جوش و برش روسیه چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی جوش و برش، مواد، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش، مسکو، روسیه  بازدید کنید؟

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش، مسکو، روسیه  از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه جوش و برش روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش، مسکو، روسیه  با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات جوش و برش آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار جوش و برش را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری‌ها و مواد جوش و برش مسکو 22