نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه

SPTO Cranes

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK311
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/03
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/05
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/15 تا 1403/01/17

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو

دسترسی سریع

SPTO Cranes

درباره نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (Cranes) از مهم‌ترین رویداد‌های مربوط به حوزه جرثقیل و ماشین سنگین در روسیه است که هر ساله در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو برگزار می‌شود.
بازدیدکنندگان بسیاری از نمایشگاه ماشین‌آلات سنگین روسیه بازدید می‌کنند چرا که می‌توانند طیف وسیعی از محصولات با کیفیت و متنوع را در نمایشگاه ببینند و با برخورد مستقیم با تولیدکنندگان اقدام به انتخاب نمایند.
تعداد بالای بازدیدکنندگان نمایشگاه ماشین آلات سنگین مسکو که درصد بالایی از آن‌ها را مدیرعاملان شرکت‌ها و مدیران ارشد تشکیل می‌دهند به درخشیدن نام تجاری شرکت‌کنندگان در بازار‌های جهانی میانجامد.
شرکت در نمایشگاه جرثقیل روسیه مزایای فراوان دیگری نظیر یافتن مشتریان و شرکای جدید، افزایش سود فروش، توسعه روابط بین‌الملل، اطلاع از آخرین پیشرفت‌های صنعت، رقابت در بازار‌های بین‌المللی و… برای شرکت‌کنندگان دارد.
از مهم‌ترین اهداف نمایشگاه ماشین آلات سنگین روسیه می‌توان به ارائه آخرین فناوری‌ها و اطلاعات مربوط به صنعت ماشین آلات سنگین اشاره کرد. این مسأله به توسعه دانش فنی شرکت‌کنندگان و در نتیجه پیشرفت صنعت ماشین آلات سنگین خواهد انجامید.

چنانچه در زمینه ماشین آلات سنگین، جرثقیل، انواع تجهیزات حمل و نقل، آسانسور، پله برقی و‌… فعالیت دارید این نمایشگاه فرصت تجاری مناسبی برای شما است. این نمایشگاه همچنین برای شرکت‌های تازه تأسیسی که قصد ارائه توانمندی‌ها و محصولات نوآورانه‌ی خود را دارند فرصت بسیار مناسبی است چرا که امکان رقابت در فضایی حرفه‌ای را برای آنان فراهم کرده و امکان توسعه روابط بین‌المللی را به آن‌ها می‌دهد.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

 • تجهیزات حمل و نقل
 • آسانسور
 • پله‌برقی
 • شرکت‌های اجاره تجهیزات
 • مراکز آموزشی
 • مراکز صدور گواهینامه و ایمنی صنعتی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه SPTO Cranes

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی جرثقیل و ماشین آلات سنگین مسکو، روسیه (SPTO Cranes)

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.