نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو، روسیه

TECHNOFORUM

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK220
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/10/21
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/10/24
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/07/30 تا 1403/08/03

توضیحات رویداد

نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

دسترسی سریع

TECHNOFORUM

درباره نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی، مسکو، روسیه

می توان نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و مصالح ساختمانی روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تکنولوژی و مصالح ساختمانی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه تکنولوژی و مصالح ساختمانی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.
نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و مصالح ساختمانی روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تکنولوژی و مصالح ساختمانی جهان است.
نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و مصالح ساختمانی روسیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد تکنولوژی و مصالح ساختمانی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده تکنولوژی و مصالح ساختمانیی تکنولوژی و مصالح ساختمانی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تکنولوژی و مصالح ساختمانی است.
نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تکنولوژی و مصالح ساختمانی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت تکنولوژی و مصالح ساختمانی را می دهد.

بخش های مختلف محصولات نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی، مسکو، روسیه:

 • سیستم های یکپارچه ماشین آلات تولیدی با کارایی بالا مبتنی بر علم برای ابزارآلات مجدد تاسیسات تولیدی صنایع تبدیلی پایه
 • سیستم های ماشین ابزار و تجهیزات شکل دهی برای پردازش فلز، چوب، سنگ، مواد کامپوزیت، مواد پلیمری و غیره
 • تولید مواد افزودنی
 • رباتیک و اتوماسیون صنعتی
 • تجهیزات جوشکاری
 • مجهز سازی
 • آموزش حرفه ای، مواد اطلاعاتی، تحقیقات و ادبیات فنی
 • تجهیزات و فناوری برای تولید و نصب سازه های فلزی
 • سازه های فلزی، ورق کاری، ورق های پوشش داده شده
 • بوم شناسی صنعتی
 • حرارت درمانی
 • ابزار برای تجهیزات صنعتی
 • مواد، فناوری ها و تجهیزات کامپوزیت

چرا باید درنمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی، مسکو، روسیه  شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و مصالح ساختمانی روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار آذربایجان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، آذربایجان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های آذربایجان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و مصالح ساختمانی روسیه مسکو مراجعه می کنند.
یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تکنولوژی و مصالح ساختمانی آذربایجان در این نمایشگاه است انجمن تکنولوژی و مصالح ساختمانی آذربایجان چندین سال است که در آذربایجان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و مصالح ساختمانی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید ازنمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی، مسکو، روسیه  بازدید کنید؟

نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی، مسکو، روسیه  از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تکنولوژی و مصالح ساختمانی آذربایجان است.
این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و مصالح ساختمانی روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات تکنولوژی و مصالح ساختمانی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تکنولوژی و مصالح ساختمانی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

تور نمایشگاهی نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه تجهیزات و فناوری تولید مصالح ساختمانی مسکو 22