نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو، روسیه

Analitika Expo

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK293
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/16
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/18
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/28 تا 1403/01/30

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو

دسترسی سریع

Analitika Expo

درباره نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو، روسیه (Analitika Expo)

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو، روسیه (Analitika Expo) محلی برای گردهمایی تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان صنعت تجهیزات و مواد شیمیایی است که تحولات جدید صنعت از جمله شیمی تجزیه، تجهیزات آزمایشگاه، فناوری‌ها، مواد اولیه و… را به نمایش می‌گذارد.
نمایشگاه تجهیزات شیمیایی مسکو روسیه طیف وسیعی از محصولات آزمایشگاهی و تحقیقات علمی و پزشکی را در بر می‌گیرد. تنوع محصولات و کیفیت بالای آن‌ها بازدیدکنندگان بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.
طی دوره‌های اخیر نمایشگاه مواد شیمیایی روسیه، ۱۲۱ شرکت از روسیه، بلاروس، بریتانیا، آلمان، دانمارک، هند، اسپانیا، چین، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، سوئیس و ژاپن شرکت کرده و ۴۸۹۵ متخصص نیز از نمایشگاه بازدید نمودند. پیش‌بینی می‌شود با توجه به روند رو به توسعه نمایشگاه، تعداد بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در دوره‌های آتی به بیش از این مقدار نیز برسد.
هدف از برگزاری نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی روسیه ارائه تازه‌ترین فناوری‌ها، تکنولوژی، محصولات و یافته‌های صنعت علوم آزمایشگاهی است که باعث توسعه دانش فنی شرکت‌کنندگان خواهد شد.
مزایای تجاری شرکت در نمایشگاه مواد شیمیایی روسیه کمک شایانی به پیشرفت و توسعه اقتصادی شرکت‌کنندگان خواهد کرد‌. از جمله این مزایا می‌توان به مواردی همچون: کمک به یافتن مشتریان و شرکای تجاری جدید، کمک به افزایش فروش و عقد قرارداد‌های پرسود و توسعه روابط بین‌المللی شرکت‌ها اشاره کرد‌.

همچنین تعداد بالای بازدیدکنندگان نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی روسیه به دیده شدن نام تجاری شرکت‌کنندگان در بازار‌های بین‌المللی کمک خواهد کرد.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو، روسیه (Analitika Expo)

 • تجهیزات و ابزار نمایشگاهی
 • ظروف شیشه‌ای آزمایشگاهی
 • پلاستیک و مواد مصرفی
 • معرف‌های شیمیایی
 • مبلمان آزمایشگاه
 • ابزار اتوماسیون آزمایشگاهی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه Analitika Expo

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی واکنشگر مسکو، روسیه