نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

PHARMTECH & INGREDIENTS

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK232
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2023/11/21
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2023/11/24
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/08/30 تا 1402/09/03

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

دسترسی سریع

PHARMTECH & INGREDIENTS

درباره نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

برگزار کننده این رویداد دارویی شهر مسکو روسیه در سال ۲۰۱۸ می باشد. بزرگترین نمایشگاه بین المللی در روسیه و کشورهای EEU که ارائه تجهیزات، مواد اولیه و فن آوری ها برای تولید محصولات دارویی، مکمل های غذایی، محصولات خونی و لوازم آرایشی است.
شرکت کنندگان در نمایشگاه Pharmtech & Ingredients می توانند از طیف گسترده ای از تجهیزات تولید و بسته بندی، تجهیزات آزمایشگاهی، راه حل های تکنولوژیکی برای تولید محصولات دارویی ، آزمایشات بالینی، اتاق های تمیز و تدارکات دارویی بازدید کنند. بازدید کنندگان می توانند اکثریت محصولات را در این نمایشگاه ببینند. بخش مواد اولیه منعکس کننده افزایش نقش مواد دارویی با کیفیت بالا و مواد تشکیل دهنده کاربردی برای تولید داروهای مدرن می باشد.

پس از بازدید از این نمایشگاه، متخصصان صنایع داروسازی می توانند با نمایندگان شرکت های پیشرو دیدار نمایند، برای راه حل هایی برای اهداف کسب و کار خود مشورت کنند، در مورد آخرین تحولات تولیدات بین المللی تجهیزات و مواد و همچنین با همکاران خود ارتباط برقرار کنند. Pharmtech & Ingredients هر ساله با پشتیبانی وزارتخانه ها و انجمن های صنعتی برگزار می شود.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بین المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری های تولید دارو روسیه 22