نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو، روسیه

AGROPRODMASH

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK218
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/10/07
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/10/11
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/07/16 تا 1403/07/20

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

دسترسی سریع

AGROPRODMASH

درباره نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی، مسکو، روسیه

نمایشگاه فرآوری مواد غذایی مسکو (Agroprodmash)  در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه فرآوری مواد غذایی مسکو (Agroprodmash) تنها نمایشگاه تجاری عرضه کننده تمام مراحل فرآوری مواد خام کشاورزی، تولید و فروش غذا در روسیه از سال ١٩٩٦ است و قابلیت ها و فناوری های مهم صنایع غذایی را به نمایش می گذارد.

این رویداد برای شرکت ها فرصت تقویت برند و موقعیتشان در بازار را فراهم می نماید. در نمایشگاه فرآوری موامد غذایی مسکو راهکارهای افزایش کارآیی و فناوری های جدید به نمایش در می آید و بازدیدکنندگان تمام مراحل فرآوری غذا را مشاهده می نمایند: فرآوری مواد خام، تولید و فروش غذا. نمایشگاه فرآوری مواد غذایی مسکو روش های رسیدن به راندمان بالا، فناوری های نوین و مهمتر از همه جذابیت های مالی را ارائه می نماید. این رویداد از لحاظ فضای نمایشگاهی، تعداد شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان، آمار بازدید و تعداد کشورهای شرکت کننده برتر از سایر نمایشگاه های صنایع غذایی است.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، فناوری و مواد اولیه صنایع غذایی مسکو 22