جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو، روسیه

ProMediaTech

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK244
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/01/25
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/01/26
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/11/05 تا 1402/11/06

توضیحات رویداد

جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو، روسیه

دسترسی سریع

ProMediaTech

جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو، روسیه (ProMediatech)

جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو (ProMediatech) یکی از بزرگترین رویداد‌های حوزه تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ در روسیه است که با حمایت اتاق بازرگانی و سایر سازمان‌های صنعتی روسیه برگزار می‌شود.

بخش مهمی از بازدیدکنندگان نمایشگاه تبلیغ و فروش مسکو را مدیران ارشد شرکت‌ها تشکیل می‌دهند و همین مسأله این نمایشگاه را به فرصتی بی‌بدیل برای عقد قرارداد های کاری جدید و توسعه روابط بین‌المللی برای شرکت‌های فعال در زمینه فناوری‌های تبلیغ و فروش تبدیل می‌کند.

جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو، روسیه (ProMediatech)

 • بازاریابی دیجیتال
 • بلاک چین
 • تجارت و سازماندهی رویدادهای نمایشگاهی
 • تولید محتوا با توجه به الگوهای رفتارشناختی
 • بازاریابی نمایشگاه
 • فروش اینترنتی
 • فناوری­های دیجیتال

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو

تور نمایشگاهی جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره جشنواره بین‌المللی فناوری‌های تبلیغ و فروش مسکو22