نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو، روسیه

Tires & Rubber

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK321
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/15
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/18
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/27 تا 1403/01/30

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو

دسترسی سریع

Tires & Rubber

درباره نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو، روسیه (Tires & Rubber)

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو، روسیه (Tires & Rubber) رویدادی کلیدی در زمینه لاستیک و محصولات لاستیکی، بازیافت، پردازش و دفع آن‌ها است.
طی دوره‌های اخیر نمایشگاه تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو توجه تعداد زیادی از نمایندگان بازرگانی، متخصصان صنعت، تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان محصولات لاستیکی را به خود جلب کرد.
در دوره‌های قبلی نمایشگاه تایر ماشین و محصولات لاستیکی روسیه ۱۷۸ غرفه‌دار از سراسر دنیا همچون روسیه، ایتالیا، آلمان، بلاروس، چین، ترکیه، هند و سوئیس حضور یافتند و جدیدترین و با کیفیت‌ترین محصولات خود را ارائه کردند.
بازدیدکنندگان بسیاری نیز هر ساله از این نمایشگاه بازدید می‌کنند که بخش عمده آن‌ها نمایندگان و مدیر عاملان شرکت‌ها هستند. تنوع بسیار بالای محصولات ارائه شده و کیفیت بالای آن‌ها بازدیدکنندگان را از سراسر دنیا به نمایشگاه لاستیک مسکو روسیه جذب می‌کند.
شرکت در نمایشگاه تایر ماشین مسکو مزایای بسیاری دارد. از جمله این مزایا می‌توان به مواردی همچون آشنایی با آخرین فناوری‌ها و محصولات دنیا در زمینه تایر ماشین و محصولات لاستیکی، یافتن مشتریان و شرکای تجاری جدید و افزایش فروش اشاره کرد‌.

چنانچه در زمینه تایر ماشین و محصولات لاستیکی فعالیت دارید نمایشگاه تایر روسیه موقعیت مناسبی برای شما است‌. با توجه به تعداد بالای بازدیدکنندگان این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای شرکت‌های تازه واردی است که در پی پیشرفت، گسترش روابط تجاری بین‌المللی و نمایش توانایی‌هایشان هستند.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو، روسیه (Tires & Rubber)

 • لاستیک انواع خودرو
 • تجهیزات تولید لاستیک
 • مواد اولیه تولید لاستیک
 • الاستومرها و مواد الاستومری
 • محصولات لاستیکی، فناوری‌ها و تجهیزات
 • تجهیزات نصب لاستیک
 • الیاف شیمیایی
 • تعمیر و ترمیم لاستیک‌های فرسوده
 • بازیافت لاستیک
 • محصولات ویژه از جمله لباس های محافظ

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه Tires & Rubber

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بین‌المللی تایر ماشین و محصولات لاستیکی مسکو، روسیه 5