نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو، روسیه

MotoSpring

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK364
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/04/05
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/04/07
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/01/17 تا 1403/01/19

توضیحات رویداد

نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو

دسترسی سریع

MotoSpring

درباره نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو، روسیه (MotoSpring)

نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو، روسیه (MotoSpring) از قدیمی‌ترین و بزرگترین نمایشگاه‌های مربوط به موتور سیکلت در روسیه است که برای چندمین دوره متوالی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو برگزار خواهد شد.
شرکت‌کنندگانی از سراسر دنیا بهترین و باکیفیت‌ترین محصولاتشان را در نمایشگاه موتور سیکلت مسکو روسیه به نمایش می‌گذارند‌. همین مسأله باعث استقبال گسترده بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌شود. در واقع فضای تخصصی نمایشگاه، متنوع بودن و کیفیت بالای محصولات و امکان ارتباط مستقیم با تولیدکننده، بازدیدکنندگانی از سرتاسر جهان را به بازدید از این نمایشگاه ترغیب می‌کند.
هدف از برگزاری نمایشگاه موتورسیکلت مسکو روسیه ارائه آخرین تکنولوژی‌ها و فناوری‌های مربوط به موتور سیکلت است. بنابراین شرکت در این رویداد کمک شایانی به ارتقای دانش فنی شرکت‌کنندگان و بروزرسانی اطلاعات آن‌ها می‌کند.
شرکت در نمایشگاه موتورسیکلت روسیه مزایای فراوانی برای شرکت‌کنندگان دارد. از جمله این مزایا می‌توان به مواردی همچون یافتن شرکلی تجاری و مشتریان جدید، عقد قرارداد‌های تجاری پرسود، افزایش فروش و توسعه روابط بین‌المللی اشاره کرد. همچنین این نمایشگاه با تعداد بالای بازدیدکننده فرصت مناسبی برای بیشتر دیده شدن نام تجاری شرکت‌ها است.

شرکت در نمایشگاه موتورسیکلت روسیه به تمامی شرکت‌های فعال در زمینه موتور سیکلت، اسکوتر، قطعات یدکی و… که قصد توسعه روابط بین‌المللی، پیشرفت تجاری و افزایش فروش خود را دارند و همچنین شرکت‌های تازه تأسیسی که در پی نمایش توانایی‌ها و جدیدترین محصولاتشان هستند توصیه می‌شود.

بخش های بخش‌های نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو، روسیه (MotoSpring)

 • موتور سیکلت
 • اسکوتر
 • تجهیزات
 • قطعات یدکی
 • روغن موتور
 • لاستیک

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه MotoSpring

تور نمایشگاهی نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بهاره بین‌المللی موتور سیکلت مسکو، روسیه 7