نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک مردانه، زنانه، بچگانه و اکسسوری مسکو، روسیه

CPM. Collection Premiere Moscow. Spring

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK189
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/02/19
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/02/22
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/11/30 تا 1402/12/03

توضیحات رویداد

نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

دسترسی سریع

CPM. Collection Premiere Moscow. Spring

درباره نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک مردانه، زنانه، بچگانه و اکسسوری مسکو، روسیه

نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو (CPM. Collection Premiere Moscow. Spring) از بزرگترین رویداد‌های صنعت مد و پوشاک روسیه است که بیش از چندین دهه فعالیت می‌کند. هدف از برگزاری نمایشگاه پاییزه مد و پوشاک روسیه ارائه باکیفیت‌ترین محصولات حوزه مد و پوشاک و ایجاد بستری تخصصی برای رقابت سالم شرکت‌ها از سراسر دنیا است. تنوع محصولات این نمایشگاه و کیفیت بالای محصولات ارائه شده، بازدیدکنندگان بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند.
شرکت در نمایشگاه بهاره مد و پوشاک روسیه فرصت بسیار مناسبی برای شرکت‌کنندگان است تا بتوانند ضمن افزایش فروش خود و یافتن مشتریان جدید، در بازار‌های استاندارد جهانی به رقابت بپردازند.

بخش‌های نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

 •  پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه
 • محصولات چرمی و خز
 •  لباس ساحلی
 •  لباس زیر و لباس راحتی
 •  اکسسوار

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری

تور نمایشگاهی نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در ننمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه بهاره صنعت مد و پوشاک و اکسسوری مسکو، روسیه