نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو، روسیه

UpakExpo

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK315
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/01/23
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/01/26
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/11/03 تا 1402/11/06

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

دسترسی سریع

UpakExpo

درباره نمایشگاه بین‌المللی تخصصی فناوری‌های بسته‌بندی و چاپ بطری نوشیدنی‌جات، مسکو، روسیه (UpakExpo)

نمایشگاه فناوری‌های بسته‌بندی و چاپ بطری نوشیدنی‌جات مسکو روسیه بستری است برای نمایش باکیفیت‌ترین تجهیزات بسته‌بندی و جدیدترین فناوری‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی بطری نوشیدنی که هر ساله میزبان بازدیدکنندگان بسیاری است.
نمایشگاه فناوری‌های بسته‌بندی و چاپ بطری نوشیدنی مسکو (UpakExpo) علاوه بر ایجاد فرصت‌ها و زمینه‌ای برای شراکت‌های تجاری میان شرکت‌هایی از سرتاسر دنیا، با ارائه دستورالعمل‌ها و فناوری‌های نوآورانه به پیشرفت هر چه بیشتر صنعت بسته‌بندی و چاپ کمک می‌کند.
شرکت در نمایشگاه بسته‌بندی و چاپ بطری نوشیدنی روسیه برای شرکت‌هایی که قصد انعقاد قرارداد‌های تجاری جدید و توسعه روابط تجاری در سطح جهانی را دارند تصمیم خوبی است.

شرکت‌کنندگان نمایشگاه بسته‌بندی و چاپ بطری نوشیدنی مسکو علاوه بر یافتن مشتری‌های جدید و رقابت در فضایی حرفه‌ای و تخصصی از آخرین پیشرفت‌های صنعت چاپ و بسته‌بندی آگاه خواهند شد.

بخش های نمایشگاه بین‌المللی تخصصی فناوری‌های بسته‌بندی و چاپ بطری نوشیدنی‌جات، مسکو، روسیه (UpakExpo)

 • ماشین ­آلات و تجهیزات بسته ­بندی
 • لوازم جانبی و قطعات یدکی ماشین ­آلات بسته ­بندی
 • ماشین­آلات و تجهیزات تولید محصولات غذایی، شیرینی و نان
 • ماشین­ آلات و تجهیزات تولید نوشیدنی
 • ماشین ­آلات و تجهیزات چاپ بسته­ بندی و تولید مواد بسته ­بندی چاپی
 • ماشین­ آلات و تجهیزات تولید محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی
 • بازیافت و فناوری های زیست­ محیطی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه بین‌المللی بسته بندی و چاپ مسکو 22