نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو، روسیه

ReExpo Russia

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK357
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Crocus Expo
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/21
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/23
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/06/31 تا 1403/07/02

توضیحات رویداد

نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو

دسترسی سریع

ReExpo Russia

درباره نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو، روسیه (ReExpo Russia )

نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو، روسیه (ReExpo Russia) از بزرگترین و مهم‌ترین نمایشگاه‌های مربوط به املاک مستغلات در روسیه است که در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو برگزار می‌شود.
نمایشگاه املاک و مستغلات مسکو روسیه فعالان حوزه املاک و مستغلات را از اقصی نقاط جهان گرد هم می‌آورد و مکانی برای تبادل دانش و اطلاعات میان آن‌ها است.
سالانه بازدیدکنندگان زیادی از نمایشگاه املاک مسکو بازدید می‌کنند. بازدید از این نمایشگاه به بازدیدکنندگان امکان مقایسه میان طیف وسیعی از خدمات و انتخاب میان آن‌ها را می‌دهد.
با توجه به پیشرفت اقتصادی و تعداد بالای بازدیدکنندگان، نمایشگاه سرمایه‌گذاری مسکو روسیه فرصت بسیار مناسبی برای بهره‌مندی از فرصت‌های تجاری فراهم می‌کند.

از مزایای شرکت در نمایشگاه املاک و مستغلات مسکو روسیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کمک به یافتن مشتریان جدید
 • کمک به یافتن شرکای تجاری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری
 • تبادل دانش و اطلاعات
 • کمک به افزایش حجم فروش
 • کمک به گسترش جغرافیای فروش و روابط بین‌المللی

بخش های نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو، روسیه (ReExpo Russia )

 • مشاور املاک
 • پروژه‌های سرمایه‌گذاری مسکن

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه ReExpo Russia

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.