رکلاما، نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو، روسیه

REKLAMA

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK222
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/10/21
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/10/24
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/07/30 تا 1403/08/03

توضیحات رویداد

رکلاما، نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو

دسترسی سریع

REKLAMA

درباره رکلاما – نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو، روسیه

نمایشگاه تبلیغات مسکو (Reklama)  در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه تبلیغات مسکو (Reklama) شهرت بسیار خوبی به دست آورده و در دنیای تبلیغات به رسمیت شناخت شده است. این نمایشگاه رهبران تولید کننده تبلیغات در روسیه و شرکت های صنعتی اصلی خارجی را به یکدیگر پیوند می زند.
در نمایشگاه تبلیغات مسکو تکنولوژی ها و راهکارهای اصلی، مواد جدید و ایده های طراحی، طیف وسیع بازاریابی، خدمات روابط عمومی و سیستم های فروش موثر ارائه می شود. این نمایشگاه فرصت ایجاد ارتباطات تجارتی را فراهم می کند و آخرین تکنولوژی ها و دستاوردها را نشان می دهد. در سال گذشته ٢٠٥ شرکت از ٩ کشور مختلف در نمایشگاه تبلیغات مسکو با زیربنایی بالغ بر ۳٬۶۷۱ متر مربع، شرکت کردند. تعداد بازدیدکنندگان حرفه‌ای در حدود ۹٬۶۰۵ نفر (٨١ درصد) بود در حالی که کل تعداد بازدیدکنندگان ۱۱٬۱۵۳ ثبت شد.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای رکلاما

تور نمایشگاهی نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

نمایش ویدیو درباره نمایشگاه صنعت تبلیغات مسکو 22