روپلاستیکا، نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو، روسیه

RuPlastica

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK309
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/01/23
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/01/26
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/11/03 تا 1402/11/06

توضیحات رویداد

روپلاستیکا، نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو، روسیه

دسترسی سریع

RuPlastica

درباره روپلاستیکا، نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو، روسیه (RuPlastica)

نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو (RuPlastica)، با بالغ بر ۱۷۰۰۰ بازدید‌کننده از ۶۳ کشور دنیا و با مشارکت حدود ۶۵۰ شرکت روس و غیر روس برای چندمین دوره متوالی در مسکو برگزار می‌شود. تنوع بالای محصول (از مواد خام گرفته تا فناوری‌های جدید و پیشرفته) و فضای کاری حرفه‌ای نمایشگاه صنعت پلاستیک روسیه باعث شده این نمایشگاه برای دهه‌های متوالی برگزار گردد و هر ساله بازدیدکنندگان زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب کند.
با توجه به تعداد بالای بازدیدکنندگان نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو، این نمایشگاه فرصتی عالی برای شرکت‌های فعال در زمینه صنعت پلاستیک محسوب می‌شود تا بتوانند روابط تجاری خود را در سطح جهانی توسعه دهند و در فضایی سالم و کاملاً حرفه‌ای به رقابت و تعامل با سایر شرکت‌ها بپردازند.
حضور در نمایشگاه لاستیک، پلاستیک، مواد پتروشیمیایی و صنایع پتروشیمی مسکو برای شرکت‌هایی که قصد توسعه صادرات، اطلاع از آخرین استاندارد‌ها و فناوری‌های صنعت پلاستیک، گسترش روابط تجاری و یافتن مشتری‌های جدید در بازار جهانی را دارند توصیه می‌شود.

بخش‌های روپلاستیکا، نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو، روسیه (RuPlastica)

 • انواع پلیمر، لاستیک و پلاستیک
 • مواد خام و اولیه صنعت پلاستیک
 • ماشین ­آلات و تجهیزات بسته ­بندی
 • ماشین ­آلات و تجهیزات بازیافت پلاستیک
 • تجهیزات جانبی
 • قطعات یدکی
 • فناوری ذخیره ­سازی پلاستیک و صنایع پلاستیکی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو

تور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک مسکو 20