جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ، روسیه

Zoo Industry

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  SPB110
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expoforum
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/02/28
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/02/29
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/12/09 تا 1402/12/10

توضیحات رویداد

جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ

دسترسی سریع

Zoo Industry

درباره جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ، روسیه (Zoo Industry)

جلسات B۲B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ، یک پلتفرم مناسب برای ارتباط مستقیم بین خریداران و فروشندگان صنعت حیوانات خانگی است.
در این جلسات، فعالان صنت حیوانات خانگی می‌توانند با هزینه بسیار کم و بدون نیاز به داشتن غرفه، برای صادرات محصولات خود مشتری پیدا کنند.

این جلسات در شهر سنت پترزبورگ روسیه برگزار می‌گردد.

بخش های جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ، روسیه (Zoo Industry)

 • محصولات سگ و گربه (غذا، محصولات بهداشتی، اکسسوری، لباس، اسباب­بازی)
 • محصولات مربوط به حیوانات کوچک و پرندگان زینتی
 • دامپزشکی

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending International Exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه Zoo Industry

تور نمایشگاهی جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی درجلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو جلسات B2B فروشندگان و خریداران صنعت حیوانات خانگی سنت پترزبورگ، روسیه 3