اینترلایت، نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو، روسیه

INTERLIGHT RUSSIA

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK204
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/09/17
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/09/20
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1403/06/27 تا 1403/06/30

توضیحات رویداد

اینترلایت، نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو

دسترسی سریع

INTERLIGHT RUSSIA

درباره اینترلایت، نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو (INTERLIGHT RUSSIA )

اینترلایت، نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو، روسیه (InterLight Russia)، از بزرگترین تجمعات تجهیزات نورپردازی در جهان است که هر ساله در مرکز نمایشگاه‌های مسکو برگزار می‌شود.
شرکت در نمایشگاه روشنایی و نورپردازی مسکو روسیه مزایای بسیاری دارد. تعداد بالای بازدیدکنندگان، این رویداد را به فرصتی مناسب برای ارائه برند در بازار‌های بینالمللی تبدیل کرده که به یافتن شرکا و مشتریان جدید، عقد قرارداد‌های پرسود و افزایش فروش می انجامد.

در نمایشگاه هوشمندسازی ساختمان مسکو آخرین پژوهش‌ها و فناوری‌های حوزه روشنایی و نورپردازی ارائه می‌شود که موجب ارتقای سطح دانش شرکتکنندگان و بازدیدکنندگان می‌شود.

بخش های اینترلایت، نمایشگاه روشنایی، نورپردازی و هوشمندسازی ساختمان مسکو (INTERLIGHT RUSSIA )

 • مهندسی برق 
 • سیستم های اتوماسیون ساختمان
 • ال ای دی و تکنولوژی روشنایی
 • روشنایی فنی
 • نورپردازی 
 • لامپ

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه اینترلایت

تور نمایشگاهی نمایشگاه اینترلایت

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه اینترلایت

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه اینترلایت

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به اینترلایت

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه اینترلایت

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان اینترلایت

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه

درباره پخش ویدیو اینترلایت ویدئو