اینترفابریک، نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

InterFabric, Spring

جزئیات رویداد

 • شناسه رویداد:
  MSK191
 • نوع رویداد:
 • موضوع رویداد:
 • محل رویداد:
 • مدل رویداد:
  حضوری
 • محل برگزاری:
  Expocentre
 • تاریخ آغاز نمایشگاه:
  2024/03/11
 • تاریخ پایان نمایشگاه:
  2024/03/13
 • بازه برگزاری نمایشگاه (شمسی):
  از 1402/12/21 تا 1402/12/23

توضیحات رویداد

اینترفابریک، نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو

دسترسی سریع

InterFabric, Spring

درباره اینترفابریک، نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

نمایشگاه پارچه و منسوجات مسکو (Interfabric)  در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه پارچه و منسوجات مسکو (Interfabric) یک جایگاه تجاری کارآمد برای تبلیغ کیفیت و محصولات مناسب بازار روسیه در میان تولیدکنندگان روسی لباس، منسوجات خانگی و محصولاتی برای مصارف خاص و همچنین نمایندگانی از شرکت های فروش عمده و ارگان های دولتی است. نمایشگاه پارچه و منسوجات مسکو بخشی از هفته نساجی روسیه است که بزرگترین کنگره و نمایشگاه روسیه در حوزه صنعت نساجی و رنگرزی محسوب می شود.
این نمایشگاه به نمایش و ارائه دستاوردهای صنعت نساجی و رنگرزی روسیه می پردازد و جایگاه تجاری کارآمدی برای مذاکرات و انعقاد قرارداد بین تولیدکنندگان، تامین کنندگان و مشتریان عمده فروش روسیه و خارج از آن به حساب می آید.

حضور در نمایشگاه های بین المللی با اکسپوگراد

Attending international exhibitions with Expograd

خدمات اکسپوگراد برای نمایشگاه اینترفابریک

تور نمایشگاهی نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

شما می‌توانید به تخصص و تجربه اکسپوگراد در زمینه برگزاری تورهای نمایشگاهی دلگرم باشید و صفر تا صد هماهنگی‌های لازم برای بازدید از نمایشگاه‌های مورد نظرتان را به ما اکسپوگراد بسپارید. با خدمات تور بازدید نمایشگاهی اکسپوگراد در تمام فرآیندهای اخذ ویزا، تهیه بلیت رفت‌وبرگشت و ترانسفر درون کشور مقصد روی ما حساب کنید و با خیال راحت و دلگرم به یک پشتیبان مطمئن از سفر هدفمند خود لذت ببرید.

رزرو غرفه در نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

اگر قصد دارید در این نمایشگاه غرفه داشته باشید، همه کارها را به اکسپوگراد بسپارید. با توجه به قرارداد نمایندگی اکسپوگراد با این نمایشگاه، قیمت رزرو غرفه از طریق اکسپوگراد حتی کمتر از قیمت برگزارکننده‌ نمایشگاه است. دغدغه انتقال پول نداشته باشید. به راحتی و با عقد قرارداد با شرکت ما در ایران، به ریال پرداخت کنید. کلیه کارهای رزرو غرفه را به نمایندگی از طرف شما انجام می‌دهیم.

غرفه‌سازی در نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

تیم غرفه‌ سازی اکسپوگراد آمادگی دارد تا غرفه مد نظر شما را به کمترین هزینه طراحی و اجرا کند. به زبان فارسی و بدون دغدغه، انتظارات خود را بیان کنید، به شما مشورت می‌دهیم تا به‌صورت خلاقانه و در تراز دیگر شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، غرفه‌ای در خور توجه داشته باشید.
در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، نیازی به حضور در نمایشگاه از قبل از شروع برگزاری نیست. تیم اکسپوگراد از قبل از برگزاری نمایشگاه، کلیه امور غرفه سازی را انجام داده و با گزارش تصویری در جریان کار قرار می‌گیرید. فقط چمدان ببندید، بقیه کارها با ما.

ارسال نماینده به نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید در این نمایشگاه غرفه بگیرید یا به عنوان بازدیدکننده شرکت کنید، اکسپوگراد به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین هزینه، به این نمایشگاه یک نماینده محلی بفرستید. نیازی به سفر به روسیه و پرداخت هزینه‌های سفر نیست، نماینده‌ایی برای شما در نظر می‌گیریم تا به نمایندگی از شما از دیگر غرفه‌ها بازدید کند و اطلاعات تماس را گردآوری کرده و در اختیار شما بگذارد. در واقع بدون آن که به روسیه سفر کنید، از طریق یک نماینده، بروشور و کاتالوگ خود را ارایه کرده و محصولات و خدمات خود را پرزنت می‌کنید.

لیست شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

اکسپوگراد می‌تواند لیستی از کلیه شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه را در اختیارتان بگذارد. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید به‌راحتی با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه تماس بگیرید و خدمات و محصولت خود را معرفی کنید.

جلسه تجاری با شرکت‌کنندگان نمایشگاه بهاره پارچه، پرده و منسوجات مسکو، روسیه

می‌خواهید با شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جلسه بگذارید؟ کار را به اکسپوگراد بسپارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با مشتریان بالقوه در زمینه کاری خود جلسه تجاری (B2B) حضوری یا آنلاین داشته باشید. کلیه هماهنگی‌ها با ما. اکسپوگراد دستیار و هماهنگ کننده شما در روسیه است.

ویدئو نمایشگاه